HECHT 550 BS - benzínová sekačka s pojezdem

Benzínová sekačka s pojezdem. Záběr 50 cm. Motor Briggs & Stratton Series 675. Obsah motoru 190 cm3. Výkon 6 HP. Koš 60 l. Výška zdvihu 25 - 65 mm. Hmotnost 32,5 kg.
Naše cena s DPH:
8 990 Kč
včetně všech poplatků
Naše cena bez DPH:
7 429,75 Kč
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Hecht
Kód zboží:
HECHT550BS5IN1
Záruka:
2 roky

Toto zboží lze zakoupit pouze v kamenných prodejnách HECHT - specialista na zahradu nebo v síti vybraných distributorů. ZOBRAZIT MAPU
Parametry

Parametr Popis
Max. kroutící moment 8,8 Nm
Boční výhoz Ano
Centrální nastavení výšky Ano
Hmotnost 32,5 kg
Motor Briggs & Stratton Series 675
Mulčování Ano
Nastavení výšky rukojeti Ne
Objem koše 60 l
Obsah motoru 190 cm3
Pracovní záběr 50 cm
Provedení šasi Kov
Výkon 6 HP
Výška zdvihu 25 - 65 mm
Typ pohonu Spalovací benzínový motor
Kola na kuličkových ložiscích Ano
Pojezd Ano
Start Manuální
Průměr kol přední/ zadní (palce) 7,5/10,5

Popis zboží

Benzínová sekačka HECHT 550 BS je poháněna kvalitním značnovým motorem Motor Briggs & Stratton Series 675 o obsahu 190 cm3 s výkonem 6 HP. Sekačka  má hmotnost 32,5 kg, ovšem vzhledem k tomu, že je vybavena pojezdem (motor pohání kola) není žádný problém s ní lehce manipulovat ani v případě, že je zatížena 60 l košem plným posečené trávy.


Pracovní záběr sekačky je 50 cm, tráva může být sbírána do koše, případně vyhazována bočním výhozem - runel bočního výhozu je v ceně sekačky.


Dalším reřimem sečení je mulčování - tráva je speciálně tvarovaným a broušeným nožem pomulčována na jemné kousky, které volně propadnou ke kořenům trávníku. Díky tomuto zpracování nezpůsobují plstnatění, naopak zadržují v zemi vláhu a do dvou dnů se úplně rozpadnou, čímž působí jako kvalitní přírodní hnojivo. Odpadá tím i problém s likvidací posekané trávy.Sekačka je osazena univerzálním nožem, pokud je třeba mulčovat, jediné co je třeba udělat, je osadit tunel výhozu do koše ucpávkou - mulčovacím klínem.


Madlo sekačky se dá velice snadno složit pro úsporu místa při parkování. Centrální nastavení výšky se provádí pomocí jediné páky za pravým zadním kolem od 20 do 65 mm.Doporučené příslušenství

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím