HECHT 40 - benzínová sekačka bez pojezdu

Motorová travní sekačka bez pojezdu s výkonem 3,5 HP a záběrem 41 cm. Podvozek sekačky je zhotoven z kvalitní oceli. Motor je také vybaven primerem pro lepší start za studena.
Naše cena s DPH:
3 790 Kč
včetně všech poplatků
Naše cena bez DPH:
3 132,23 Kč
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Hecht
Kód zboží:
HECHT40
Záruka:
2 roky

ksParametry

Parametr Popis
Edge Cutting Ne
Boční výhoz Ne
Centrální nastavení výšky Ne
Doporučená plocha 700 m2
Hmotnost 25 kg
Motor Hecht 4-taktní
Mulčování Ne
Nastavení výšky rukojeti Ne
Objem koše 40 l
Obsah motoru 99 cm3
Pracovní záběr 41 cm
Provedení šasi Kov
Výkon 3,5 HP
Výška zdvihu 30 - 65 mm
Typ pohonu Spalovací benzínový motor
Pojezd Ne
Průměr kol přední/ zadní (palce) 7/7

Popis zboží

Kompaktní motorová travní sekačka pro menší zahrady za bezkonkurenční cenu. Sekačka má podvozek z kvalitní oceli opatřený odolným nátěrem, díky kterému je zaručena její dlouhá životnost.

Díky promyšlené žací komoře a speciálnímu tvarovanému noži je zajištěn perfektní výsledek sečení i sběru posečené trávy. 40 litrový sběrný koš vybavený dlouhým madlem se díky dobrému tahu snadno plní až po okraj. Se záběrem sečení 41 cm je i při své malé velikosti zdatným pomocníkem v každé zahradě. Pohon sekačky zajišťuje kvalitní motor HECHT OHV o výkonu 3,5 HP, který spolehlivě dodá dostatek energie.

Pro snadnější startování za studena je motor vybaven primerem (nastřikovačem paliva do karburátoru). Celá sekačka je navržena tak, aby zajišťovala co nejpohodlnější užívání spolu s perfektními výsledky sečení. Díky malé hmotnosti je její používání pohodlné a není k němu potřeba zvýšené námahy. Nastavení výšky zdvihu je možné od 30 do 65 mm. Dlouhé madlo lze snadno složit pro lepší skladování. Dlouhá páka pro ovládání je vhodná jak pro praváky, tak pro leváky.

(Údaje o výkonech motorů jsou měřené při 3600 ot/min-1. Tohoto výkonu stroj při běžném použití nedosáhne. Pro přesné porovnání výkonu motoru použijte údaj o obsahu a typu motoru.)

Texty uváděné jako popis funkcí produktů v žádném případě neslouží jako návod k použití. Při používání prosím postupujte v souladu s uživatelským manuálem, který je součástí dodávky produktu.


Doporučené příslušenství

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím