HECHT 321 - vysokotlaká myčka

Elektrická tlaková myčka s příkonem 1900 W. Max. tlak 135 bar. Provozní tlak 90 bar. Výkon 480 l/h. Samonasávací - umí pracovat s i bez tlakové vody.
Naše cena s DPH:
2 990 Kč
včetně všech poplatků
Naše cena bez DPH:
2 471,07 Kč
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Hecht
Kód zboží:
HECHT321
Záruka:
2 roky

ksParametry

Parametr Popis
Motor Elektrický 230 V/ 50 Hz
Příkon 1900 W
Typ pohonu Elektrický motor
Maximální tlak 135 bar
Maximální čerpací výkon 480 l/h

Popis zboží

Elektrická tlaková myčka s příkonem 1900 W se samonasávací funkcí. Lze ji proto použít i v místech, kde není dostupný vodovodní řád, stačí pouze přístup k čisté vodě a myčka ji bude sama nasávat. Myčka může být bez problémů připojena i k tlakové vodě.

Myčka je vhodná například pro čištění utomobilů, motocyklů, jízdních kol, přívěsů, dlažeb, fasád, venkovních oken a dveří, střechy, bazénu, skleníku, nebo zahradního nábytku.

Maximální tlak je 135 bar, provozní tlak je 90 bar, výkon myčky je 480 l/hod. Aby byla práce ještě snadnější, je myčka vybavena nan integrovaném navijáku 7 m tlakovou hadicí s pistolí s variotryskou. Díky tomu je možné snadno pracovat na větším prostoru, aniž by bylo nutné myčku přenášet.

Součástí výbavy je vyriotryska, nádržka na čistící prostředek s pěnovou tryskou, 5 m přívodní kabel a integrovaný držák na příslušenství.


Doporučené příslušenství

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím