HECHT 3130 - Zahradní vodárna

Zahradní vodárna vhodná pro čerpání čisté vody. Příkon 1300 W. 20 l nádrž. Max. výtlak 48 m. Max. přepravní objem 4500 l/hod.
Naše cena s DPH:
3 990 Kč
včetně všech poplatků
Naše cena bez DPH:
3 297,52 Kč
Dostupnost:
Neni skladem v e-shopu
Výrobce:
Hecht
Kód zboží:
HECHT3130
Záruka:
2 roky

ksParametry

Parametr Popis
Maximální nasávací výška 8 m
Motor Elektrický 230 V/ 50 Hz
Příkon 1300 W
Typ pohonu Elektrický motor
Objem nádrže 20 l
Maximální čerpací výkon 4500 l/hod
Maximální výtlak 48 m

Popis zboží

Zahradní vodárna HECHT 3130 je vybavena 20 l zásobníkem vody. Čerpadlo je řízeno tlakovým spínačem, po natlakování nádrže na nastavenou hodnotu automaticky vypne. Pokud je voda odebírána a dojde k poklesu tlaku pod nastavenou úroveň, čerpadlo opět automaticky sepne. Vodárna je schopna nasávat vodu až z hloubky 8 m (maximální výškový rozdíl mezi vodárnou a hladinou vody), maximální výtlak je až 48 metrů. Vodárna je určena pro čerpání čisté užitkové vody například ze studní v zahradách pro zalévání, zavlažování, napouštní nádrží a podobně. Vodárna je vybavena základním filtrem hrubých nečistot, madly pro snadnější přenášení, ale i uchyty pro kotvící šrouby. Díky tomu je možné vodárnu využít jako sezónní, kdy ji díky madlům snadno uklidíte na vhodné místo, kde bude zazimována, nebo ji pomocí šroubů můžete trvale ukotvit na vhodném vytápěném místě. Napájena je z běžné elektické sítě 230V / 50Hz, její příkon je 1300W. Čerpací výkon je až 4500 litrů vody za hodinu.

Texty uváděné jako popis funkcí produktů v žádném případě neslouží jako návod k použití. Při používání prosím postupujte v souladu s uživatelským manuálem, který je součástí dodávky produktu.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím