HECHT 2015 - elektrická pila

Elektrická řetězová pila s příkonem 2000 W. Délka lišty 35 cm. Hmotnost 4,2 kg.
Naše cena s DPH:
1 499 Kč
včetně všech poplatků
Naše cena bez DPH:
1 238,84 Kč
Dostupnost:
Neni skladem v e-shopu
Výrobce:
Hecht
Kód zboží:
HECHT2015
Záruka:
2 roky

ksParametry

Parametr Popis
Hmotnost 4,2 kg
Motor Elektrický 230 V/ 50 Hz
Příkon 2000 W
Typ pohonu Elektrický motor
Délka lišty 35 cm

Popis zboží

HECHT 2015 je elektrická řetězová pila určená pro pohodlnou přípravu palivového dřeva a běžnou práci okolo domu, či na zahradě. Velkou výhodou elektrických pil je především relativně tichý chod, snadná a bezpečná obsluha i údržba. Proto je pila vhodná i pro uživatele, kteří nemají s řetězovými pilami mnoho zkušeností. Pilu lze bezpečně používat i v uzavřených prostorách, protože elektrický pohon neprodukuje žádné emise.


Pila je samozřejmě vybavena všemi bezpečnostními prvky, jako je bezpečnostní řetězová brzda pro okamžité zastavení řetězu nebo kovová zubová opěrka. Práci také usnadní odlehčovač pnutí kabelu, který brání vypadávání přívodního kabelu ze zástrčky na pile a zároveň chrání kabel před poškozením vytržením. Pila je poháněna je elektrickým motorem o příkonu 2000W.


Pila je vyrobena z moderních materiálů, tvrzených plastů a kovu. Tím bylo u pily bylo dosaženo hmotnosti pouhých 4,2 kg a skvělého vyvážení. Integrováno je také automatické olejové čerpadlo pro mazání lišty a řetězu, které zvyšuje životnost řetězu a snižuje tření . Stav oleje je možné průběžně vizuálně kontrolovat průhledovým ukazatelem na nádrži. Pila je dodávána s lištou o délce 35 cm, s řetězem 3/8, 1,3 mm, 53 článků. Rychlost řetězu bez zátěže je 13,1 m/s.Časté dotazy k produktuDoporučené příslušenství

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím