Zobrazit kategorie

HECHT 1238 - elektrický křovinořez

Elektrický křovinořez se záběrem nožů 25,5cm a záběrem struny 38cm. Dělitelná hřídel. Příkon 1200 W. Poloautomatické odvíjení struny. Hmotnost 4,4 kg. Celý popis

Výprodej 13. 1. – 26. 1. 2021

Běžná cena s DPH 1 799 Kč

Cena s DPH 1 399 Kč

Cena bez DPH 1 156 Kč

V eshopu dočasně nedostupné

Ihned k odběru na vybraných prodejnách

Tento produkt lze zakoupit pouze v kamenných prodejnách HECHT - specialista na zahradu nebo v síti vybraných distributorů.

Akční ceny jsou platné pro majitele VIP karty BONUSOVÉHO PROGRAMU HECHT.

Porovnat zboží

Výrobce: Hecht
Kód zboží: HECHT1238
Záruka: 24 měsíců

křovinořez Hecht 1238 HECHT 1238 - elektrický křovinořez

Popis zboží

HECHT 1238 je elektrický křovinořez vhodný pro údržbu zahradního porostu v místech, kde není možné použít jiné typy sekaček. Motor o příkonu 1200 W pohání kvalitní ocelové nože, které si hravě poradí i s menšími náletovými křovinami. Pracovní šířka záběru nožů je 25,5 cm, záběr struny je 38 cm, součástí dodávky je i strunová hlava, kterou lze rychle a snadno zaměnit na nože. Křovinořez tak rychle změníte na výkonný a praktický vyžínač vhodný k úpravě kolem plotů, zdí, stromů a podobně.

Díky dělitelné, snadno rozebíratelné hřídeli je skladný a lehce jej můžete přepravovat i v automobilu. Křovinořez je dobře vyvážený, váží pouhých 4,4 kg a většina hmotnosti je přenášena do ramenního popruhu a tak ani po delší práci neunaví vaše ruce. Spodní rukojeť je možné nastavit do mnoha poloh pro dokonalé vyvážení vyhovující konkrétní obsluze. Polohovatelná je samozřejmě i horní rukojeť se spínačem.

Elektrické křovinořezy jsou oblíbené díky své nenáročnosti na údržbu, obsluhu, relativně tichý provoz a jednoduchý start.

V balení je kromě strunové hlavy obsažen také popruh a kovový kotouč.

Číst více

Parametry

Motor Elektrický 230 V/ 50 Hz
Typ pohonu Elektrický motor
Příkon (W) 1200
Hmotnost (kg) 4.4
Pracovní záběr (cm) 38
Dělitelná hřídel Ano
Otočná rukojeť Ano
Síla struny (mm) 1.6
Číst více