HECHT 1150 - AKU šroubovák

Kompaktní aku šroubovák v boxu s bohatým příslušenstvím. Integrované LED osvětlení, součástí dodávky je sada 20 ks bitů včetně 3 ks vrtáků.
Naše cena s DPH:
599 Kč
včetně všech poplatků
Naše cena bez DPH:
495,04 Kč
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Hecht
Kód zboží:
HECHT1150
Záruka:
2 roky

ksParametry

Parametr Popis
Průměr upínání 1/4" imbus
Otáčky bez zatížení 180 ot./min
Motor Elektrický 3,6 V
Akumulátor 3,6 V Li-ion 1,5 Ah
Kroutící moment 4 Nm

Popis zboží

Aku šrobovák HECHT 1150 - otočná rukojeť

Hecht 1150 je praktický aku šroubovák který jistě ocení každý kutil nebo mechanik. Při svých skutečně kompaktních rozměrech je schopen dosáhnout kroutícího momentu až 4 N.m., které bohatě postačí pro spolehlivé dotažení většiny šroubů. Jako zdroj energie je použit velice kvalitní Li-on akumulátor 3,6 V o kapacitě 1,5 Ah.

Díky otočnému tělu je jej možné použít ve dvou různých polohách – ve tvaru klasické pistole nebo rovného šroubováku. V poloze pistole se se šroubovákem snadno manipuluje, dobře se drží, druhou polohu můžete využít například pro práci ve špatně přístupných místech, nebo omezeném prostoru. Aby byla práce ještě snažší, je ergonomicky tvarovaná rukojeť opatřena protiskluzovým povrchem.

Síla utažení je nastavitelná v 11-ti polohách. Pod sklíčidlem je umístěna malá výkonná LED která při práci osvětluje pracovní prostor. Díky tomu je práce snadná a bezpečná i na špatně osvětlených místech. Aktuální stav nabití akumulátoru snadno zjistíte stisknutím tlačítka na vrchní straně šroubováku - stav je indikován rozsvícením příslušného počtu barevných LED.

Šroubovák je dodáván v malém plastovém kufříku, jako součást příslušenství je nabíječka, sada 20 ks bitů různých tvarů a rozměrů, 1 ks bit prodloužený nástavec a 3 ks speciálních vrtáků pro upevnění do bit sklíčidla.

Časté dotazy k produktu


Doporučené příslušenství

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím