Claber 8106 - Meteopragma 10, 10 zónová řídící jednotka

Meteopragma 10, 10ti zónová řídící jednotka. Napájení pomocí externího adaptéru.
Naše cena s DPH:
6 390 Kč
včetně všech poplatků
Naše cena bez DPH:
5 280,99 Kč
Dostupnost:
Neni skladem v e-shopu
Výrobce:
Claber
Kód zboží:
8106
Záruka:
2 roky

ksPopis zboží

Rainjet Meteopragma 10, 10ti zónová řídící jednotka od firmy Claber. Toto zařízení je schopné řídit až 10 samostatných výstupů, přičemž současně mohou být akivovány až 3 zónové rozvody. Časovač je také schopný kontrolovat hlavní přídavný ventil a zajistit, že voda bude proudit do rozvodů pouze, pokud je to vyžadováno zalvažovacími programy. Dobu zavlažování je možné nastavit od 1 minuty do 4 hodin a 15 minut pro každý rozvod. Programy zavlažování je možné nastavit cyklicky (od 1 do 12 dnů) či týdně s možností jednoduchého nastavení zavlažování na sudé a liché dny pomocí kalendáře. Zařízení je možné prakticky ovládat a díky jasnému displeji se vždy dozvíte přesně to, co hledáte. Přednastavené testovací módy Vám pomohou při instalaci zařízení.


Napájení je zajištěno externím adaptérem, který je přiložen v balení. zařízení je také možné napájet 9 V baterií, která v případě alkalické baterie (550 mAh) vydrží napájet zařízení po 4 dny.

Další vlastnosti:

  • Manuální, automatické, poloautomatické a testovací módy pro zavlažování

  • Možnost zapnutí 5-ti sekundové bezpečnostní prodlevy před otevřením ventilu

  • Automatcké terminály pro jednoduché připojení

  • Programy jsou bezpečně uloženy v paměti

  • Diagnostické funkce pro detekci zkratů na výstupech


  • Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

    Rozumím