Claber 8014 - Cometa 4, 4 zónová řídící jednotka

Doprava zdarma
Cometa 4 – kvalitní, propracovaná 4-zónová řídící jednotka od firmy Claber.
Naše cena s DPH:
3 199 Kč
včetně všech poplatků
Naše cena bez DPH:
2 643,80 Kč
Dostupnost v eshopu:
Skladem
Výrobce:
Claber
Kód zboží:
8014
Záruka:
2 roky

ksPopis zboží

Cometa – kvalitní, propracovaná 4-zónová řídící jednotka od firmy Claber. Toto unikátní zařízení pro ovládání a kontrolu zavlažovacích systémů je vybaveno velkým a jasným displejem, který Vám umožní snadné čtení a zjištění potřebných informací. Systém je jednoduše ovladatelný pomocí 3 spodních tlačítek na zařízení. Další 2 tlačítka Vám umožní výběr jednoho ze dvou Vašich, či jednoho z přednastavených programů.


Doba zavlažování je nastavitelná od jedné 1 minuty až po 4 hodiny na každý rozvod. Zařízení je možné naprogramovat od 1 až do 15ti dnů napřed, můžete si tedy pohodlně nastavit a rozvrhnout programy zavalžování. V plánování Vám také zajisté pomůže zabudovaný kalendář, pomocí kterého si snadno nastavíte aktivaci zavlažování na sudé/liché dny, přičemž kalendář umí počítat i s přestupnými roky. Samozřejmostí je také okamžité spuštění a zastavení zavlažovacího procesu pomocí tlačíka, či pozastavení procesu na libovolnou dobu (vhodné kupříkladu v případě náhlého deště).


Zařízení je také v neposlední řadě vybaveno testovací aplikací pro kontrolu jednotlivých rozvodů a obsahuje několik přednastavených programů zavlažování.

Další vlastnosti:

 • 5-ti sekundová bezpečnostní prodleva před otevřením ventilu

 • Ovládání čerpadla

 • 9 V záložní baterie

 • Externí napájecí zdroj obsažen v balení

 • Plně kompatibilní s evropskými standardy • Oficiální video v angličtině:  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

  Rozumím
  X
  Informace o akčních nabídkách
  Získat