Hledáme nové prostory

Vážení zákazníci,
současnosti můžete po celé republice navštívit již 20 prodejen HECHT specialista na zahradu, ve kterých naleznete nejen kompletní sortiment naší značky, ale i kvalitní servisní základnu. Bohužel je stále v naší republice několik oblastí, ve kterých není žádná naše prodejna a Vám zákazníkům tak nejsme schopni poskytnout maximální servisní a prodejní podporu.
Obracíme se proto na Vás s žádostí a zároveň s nabídkou spolupráce při vyhledání nových prostor pro naše pobočky.  V rámci rozvoje naší sítě prodejen hledáme nové prostory pro naše prodejny. Pokud víte o prodejně (popř. autosalonu), která by splňovala níže uvedené požadavky, dejte nám vědět - v případě otevření prodejny Hecht specialista na zahradu v novém prostoru do 12 měsíců od upozornění Vám jako doporučující osobě vyplatíme 20 000 Kč!

 

Naše požadavky:

  • Plocha 500 - 2000 m2 Mohou to být samostatné prodejny, autosalony, prodejny v nákupních centrech se samostatným vchodem
  • Dobrá dopravní dostupnost- ideální na komunikaci s vyšším nebo silným provozem
  • Možnost parkování přímo u prodejny min požadavek na 5 parkovacích míst
  • Umístění na okraji obcí a měst, mimo centrum

Případné návrhy vhodných provozoven prosím zasílejte na email zbynek.laga@hecht.cz

Prosíme nezasílat nabídky bežně dostupné na internetu.

Obchodní ředitel HECHT MOTORS s.r.o.

Zbyněk Laga

 


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím
X
Informace o akčních nabídkách
Získat