Hledáme nové prostory

Vážení zákazníci,
současnosti můžete po celé republice navštívit již 22 prodejen HECHT specialista na zahradu, ve kterých naleznete nejen kompletní sortiment naší značky, ale i kvalitní servisní základnu. Bohužel je stále v naší republice několik oblastí, ve kterých není žádná naše prodejna a Vám zákazníkům tak nejsme schopni poskytnout maximální servisní a prodejní podporu.
Obracíme se proto na Vás s žádostí a zároveň s nabídkou spolupráce při vyhledání nových prostor pro naše pobočky.  V rámci rozvoje naší sítě prodejen hledáme nové prostory pro naše prodejny. Pokud víte o prodejně (popř. autosalonu), která by splňovala níže uvedené požadavky, dejte nám vědět - budete-li první doporučující osobou, v případě otevření prodejny Hecht specialista na zahradu v novém prostoru do 6 měsíců od upozornění Vám jako doporučující osobě vyplatíme 20 000 Kč!

 

Naše požadavky:

  • Plocha 500 - 2000 m2 Mohou to být samostatné prodejny, autosalony, prodejny v nákupních centrech se samostatným vchodem
  • Dobrá dopravní dostupnost- ideální na komunikaci s vyšším nebo silným provozem
  • Možnost parkování přímo u prodejny min požadavek na 5 parkovacích míst
  • Umístění na okraji obcí a měst, mimo centrum

Případné návrhy vhodných provozoven prosím zasílejte na email simana.josef@hecht.cz

Prosíme nezasílat nabídky bežně dostupné na internetu.

Obchodní ředitel HECHT MOTORS s.r.o.

Josef Šimána

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím